Bosch Citymower 18V-32-300 gressklipper uten batteri og lader
Bosch DIY
18V trådløs gressklipper for mindre anstrengende urbant hagearbeid
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
Forhåndsbestill
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Drivkilde
    Batteri
  • Drift
    Nei
  • Klippebredde
    32 cm
  • Klippehøyde maks
    60 mm
  • Klippehøyde min
    30 mm
  • Inkl. Batteri & Lader
    Nei
  • Anbefalt batteri
    4,0 Ah
  • Anbefalt klippeareal
    0–300 m²
  • Oppsamler
    Ja
  • Vekt
    8.8 kg
  • Global garanti
    Ja
Produktbeskrivelse
18V batteridrevet gressklipper som gjør urbant hagearbeid mindre anstrengende. Lett og trådløs for enkel stell av mindre plener.
Klippehøyden justeres i 3 trinn (30–60 mm) via en spak, og gresskammer bidrar til pene klipp langs vegger og kanter. Verktøyet er en del av POWER FOR ALL ALLIANCE, der ett batteri kan brukes i mange verktøy fra ulike merker.
Fordeler
  • Kraftig batteridrevet gressklipper for urbane hager
  • ErgoFlex-håndtak gir komfortabel håndtering og enkel kontroll
  • Gresskammer gir pene resultater langs vegger og kanter
  • Spak med kontroll over 3 klippehøyder fra 30–60 mm
Tekniske data
  • Batterispenning: 18,0 V
  • Batterikompatibilitet: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Batterianbefaling: >= 4,0 Ah
  • Ladetid: 1,60 h
  • Fungerer med batterikapasitet: 4 Ah
  • Anbefalt gressareal: opp til 300 m²
  • Arbeidsbredde: 32 cm
  • Klippesystem: Rotorkniv
  • Gressoppsamler volum: 31 l
  • Klippehøyde: 30 – 60 mm
  • Klippehøydejustering: 3-trinns, sentral
  • Håndtak: Ergoflex-systemet
  • Verktøymål (L x B x H): 1210 x 360 x 1030 mm
  • Vekt: 9,4 kg
  • Klippehøyde fra: 30 mm
  • Kaphøyde, opp til: 60 mm