Bosch Bajonettsagblad Expert S1256XHM Wood/Metal
Bosch
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • For materiale
    Tre, Metall, Betong, Plast
  • For materiale, detaljert
    Støpejern
  • Tenner per tomme
    6/8 TPI
  • Tannavstand
    3,0-4,0 mm
  • Lengde
    300 mm
  • Bredde
    25 mm
  • Tykkelse
    1.25 mm