Hawk dreieverktøy F1–100/ISO50
Hawk
Hawk dreieverktøy F1–100/ISO50
Industrimodell for bruk i dreiebenker, fresemaskiner, søyle- og radialboremaskiner.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
Forhåndsbestill
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
Produktbeskrivelse
Hawk ursvarvingsverktøy F1–100/ISO50 leveres som et komplett sett i eske med dor og bommer.
Settet har mateskala med gradering på 0,01 mm og justerbar sleide for presis innstilling.
Fordeler
  • Komplett sett levert i eske med dor og bommer
  • Presis mateskala med 0,01 mm gradering
  • Stor arbeidskapasitet for ursvarving
Tekniske data
  • Gradering mateskala: 0,01 mm
  • Hodediameter: 100 mm
  • Hodehøyde: 93 mm
  • Justerbarhet sleide: 41 mm
  • Ursvarving: 15-630 mm
  • Diameter borstanghull: 25 mm