Pramet Dreiebenksholder ISO S S20K-SDUCL07-S
Pramet
Dreieholder ISO S.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 5-7 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
  • Produktfamilie
    SDUCL EXT
  • Vendeskjærstørrelse
    07
  • Innspenningskode
    S - Skruvspänning
  • Rotasjonsretning
    Venstre
  • Koblingsdiameter
    20 mm
  • Hellningsvinkel
    0 °
  • Skafthøyde
    19 mm
  • Skaftbredde
    19 mm
  • Ortogonal skjærevinkel
    0 °
  • Hodelengde
    18 mm
  • Funksjonell lengde
    125 mm
  • Funksjonell bredde
    6 mm
  • Funksjonell høyde
    9.5 mm
  • Pakkestørrelse
    1 stk
Produktbeskrivelse
ISO S dreiebenksholder fra Pramet for innvendig/automatdreiing med skrufesting.
Holder med skruklemme for positivt 55° rombeformet vendeskjær (DC.. 0702..) med innskrevet diameter 6.35 mm og tykkelse 2.38 mm. Venstre utførelse med 93° endeskjær og forskjøvet skaft i stål, uten kjølehull.