Pramet Dreiebenkholder ISO D C6-SVVBN-00065-16 med polygonal innspenning
Pramet
Dreieholder med polygoninnspenning ISO S – utvendig.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 5-7 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
  • Produktfamilie
    C.-SVVBN EXT
  • Kjølehull
    Ja
  • Vendeskjærstørrelse
    16
  • Innspenningskode
    S - Skruvspänning
  • Rotasjonsretning
    Neutral
  • Koblingsdiameter
    63 mm
  • Hellningsvinkel
    0 °
  • Ortogonal skjærevinkel
    0 °
  • Funksjonell lengde
    65 mm
  • Funksjonell bredde
    0.6 mm
  • Pakkestørrelse
    1 stk
Produktbeskrivelse
Utvendig dreiebenkholder med polygonal innspenning (ISO S) og C6-skaft for stabil oppspenning.
Holder med skruklemme for positivt 35° rombeformet vendeskjær med innskrevet diameter 9.525 mm og tykkelse 4.76 mm (VB.. 1604.. eller VC.. 1604..). Den har nøytral 72°30' sideegg og rett skaft iht. ISO 26623 (Polygon Skaftkopling). Utstikk er 65 mm for konusdreiing, kopierdreiing i én eller flere retninger og langdreiing uten skulder.
Fordeler
  • Polygonal C6-innspenning for stabil oppspenning (ISO 26623)
  • Skruklemme for sikker fastspenning av vendeskjær
  • Tilpasset positivt 35° rombeformet vendeskjær (VB.. 1604.. / VC.. 1604..)
  • 65 mm utstikk for konusdreiing, kopierdreiing og langdreiing uten skulder