Pramet Dreiebenkholder ISO D C5-SDNCN-00060-11 med polygonal innspenning
Pramet
Dreieholder med polygoninnspenning ISO S – utvendig.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 5-7 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
  • Produktfamilie
    C.-SDNCN EXT
  • Kjølehull
    Ja
  • Vendeskjærstørrelse
    11
  • Innspenningskode
    S - Skruvspänning
  • Rotasjonsretning
    Neutral
  • Koblingsdiameter
    50 mm
  • Hellningsvinkel
    0 °
  • Ortogonal skjærevinkel
    0 °
  • Funksjonell lengde
    60 mm
  • Funksjonell bredde
    0.5 mm
  • Pakkestørrelse
    1 stk
Produktbeskrivelse
Utvendig dreiebenkholder med polygonal innspenning (ISO S) og rett skaft i ISO 26623 størrelse C5.
Holder med skruklemme for positive 55° rombeformede vendeskjær (DC.. 11T3..) med innskrevet diameter 9.525 mm og 3.97 mm tykkelse. Nøytral 62°30' sidevinkel og 60 mm funksjonell lengde for presis bearbeiding.
Fordeler
  • Polygonal innspenning (ISO 26623 C5) for stabil montering
  • Skruklemme for sikker fastholding av vendeskjær DC.. 11T3..
  • Nøytral geometri for fleksibel bearbeiding
  • 60 mm utstikk/funksjonell lengde for god rekkevidde