Pramet Dreiebenkholder ISO D C4-SDNCN-00050-11 med polygonal innspenning
Pramet
Dreieholder med polygoninnspenning ISO S – utvendig.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 5-7 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
  • Produktfamilie
    C.-SDNCN EXT
  • Kjølehull
    Ja
  • Vendeskjærstørrelse
    11
  • Innspenningskode
    S - Skruvspänning
  • Rotasjonsretning
    Neutral
  • Koblingsdiameter
    40 mm
  • Hellningsvinkel
    0 °
  • Ortogonal skjærevinkel
    0 °
  • Funksjonell lengde
    50 mm
  • Funksjonell bredde
    0.5 mm
  • Pakkestørrelse
    1 stk
Produktbeskrivelse
Holderen er laget for vendeskjær DC.. 11T3.. (innskrevet diameter 9.525mm, tykkelse 3.97mm) og har nøytral 62°30' sideskjær samt 50mm utstikk. Rett skaft iht. ISO 26623 størrelse C4 gir sikker polygon-skaftkobling.