Pramet dreiebenkbom ISO D A25T-DWLNR08, høyreversjon
Pramet
Dreibom ISO D – høyreutførelse.
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Type dreiing
    ISO-dreiing
  • Produktfamilie
    DWLN(RL) INT
  • Kjølehull
    Ja
  • Vendeskjærstørrelse
    08
  • Innspenningskode
    System D
  • Rotasjonsretning
    Høyre
  • Koblingsdiameter
    25 mm
  • Hellningsvinkel
    -12 °
  • Skafthøyde
    23 mm
  • Ortogonal skjærevinkel
    -6 °
  • Hulldiameter
    33 mm
  • Hodelengde
    31 mm
  • Funksjonell lengde
    300 mm
  • Funksjonell bredde
    17 mm
  • Funksjonell høyde
    11.5 mm
  • Pakkestørrelse
    1 stk
Produktbeskrivelse
Dreiebenkboring i ISO D-utførelse for høyre bearbeiding, med dobbel innspenning og kjølehull i stål.
Holder for 80° trigonale, negative vendeskjær med innskrevet diameter 12.7 mm og tykkelse 4.76 mm (ISO WN.. 0804..). Har 95° sideskjær, forskjøvet skaft og dimensjon 25 mm diameter x 300 mm lengde.