Hjem / Maskiner og verktøy / Håndverktøy / Sager / Bahco Prizecut Universalhåndsag 22" NP-22-U7/8-HP
Bahco Prizecut Universalhåndsag 22" NP-22-U7/8-HP
Bahco
PrizeCut™ universalhåndsag for plast/laminater/tre/myke metaller 7/8 TPI 22"
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • For materiale
    Tre, Metall, Plast
  • Tannform
    UT
  • Tenner per tomme
    7/8 TPI
  • Bladlengde
    550 mm
  • Bladtykkelse
    0.83 mm