Atlas Copco Meiselhammer RRC75B-01
Atlas Copco
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 3-5 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Bruksnivå
    Profesjonell
  • Bruksområde
    Vedlikehold & service, Produksjon
  • Brukstype
    Industri & produksjon, Verksted & kjøretøy
Produktbeskrivelse
Fordeler
  • Holdbar og pålitelig
  • Høy materialavvirkning
  • Egnet for krevende grovbearbeiding
  • Brede meisler passer i holderen
  • Enkel å bruke
Tekniske data
  • Slagtall: 30 Hz
  • Vekt: 6,5 kg
  • Vekt: 14,3 lb
  • Energi per slag: 16 J
  • Energi per slag: 11,8 ft lb
  • Stempeldia: 1,1 inch
  • Stempeldia: 29 mm
  • Slaglengde: 3 inch
  • Slaglengde: 75 mm
  • Luftforbruk: 29,6 cfm
  • Luftforbruk: 14 l/s
  • Anbefalt slangedim: 1/2 inch
  • Lydtrykk: 102 dB(A)
  • Lydeffekt: 113 dB(A)
  • Vibrasjonsverdi: 11.5 m/s²
  • Demping: Conventional type
  • Demping: Conventional
  • EAC-sertifisert: Yes
  • EF-standard: ISO 11148-4
  • Lydstandard: ISO15744
  • Lydtoleranse: 3 dB(A)
  • Vibrasjonsstandard: ISO28927-10
  • Tilkoblingsgjenge BSP: special
  • EU-direktiv: 2006/42/EC
  • Anbefalt slangedim: 12,5 mm