4000110672_7.jpg
4000110672_9.jpg
Duab-Power strømaggregat LT4000IE inverter 1-fase bensin
DSC02852-4000110672.jpg
DSC02852-4000110672.jpg
DUAB-Power
Nyhet
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
Forhåndsbestill
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • EU Stage V
    Ja
  • Effekt (P), forts.
    3.6 kW
  • Effekt (P), maks
    4 kW
  • Driftsspenning
    230 V
  • Type spenningsregulator
    Inverter
  • Stikkontakt
    2x 220V, 1x12V, 1x USB
  • Funksjoner
    Kan kobles parallelt
  • Drivkilde
    Bensin
  • Motor
    LTK225-Vi
  • Motorkraft
    7.5 hp
  • Type start
    Elektrisk start, Snorstart
  • Tankvolum
    11 l
  • Drivstofforbruk
    2.118 l/h
  • Driftstid
    8 h
  • Grad av belastning (COP-faktor)
    50 %
  • Lydnivå
    70 dB(A)
  • Lydnivå målt till
    7 meter
  • Mål BxLxH
    42x52x49 cm
  • Vekt
    40 kg
  • Brukstype
    Hjem & fritid
  • Bruksområde
    Reservkraft
  • Bruksnivå
    Semiproff
Produktbeskrivelse
Kraftig og effektivt inverter strømaggregat med elstart og parallellkobling.
Et pålitelig inverter strømaggregat – en optimal strømkilde for dine behov.
Kraftig ytelse
Med en kontinuerlig effekt på 3600 W og en makseffekt på 4000 W er dette strømaggregatet et godt alternativ for reservekraft. Inverterteknologien gir stabil strøm og høy effektivitet som sparer drivstoff, noe som gir lengre driftstid og færre avbrudd.