Bahco starthjelp Booster 12/24 V 2400 / 1200 CA BBAGM1224-2400
184ade1fdcca423f.png
184ade1fdcca423f.png
Bahco
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Batterispenning
    12, 24 V
  • Ladestrøm
    3 A
  • Lengde startkabler
    1.7 m
  • Mål BxLxH
    35 x 29 x 30 cm
  • Vekt
    23.72 kg
  • Brukstype
    Logistikk & transport, Verksted & kjøretøy
  • Bruksområde
    Transport & forflytning, Vedlikehold & service
  • Bruksnivå
    Profesjonell
Produktbeskrivelse
Boosterens 50 mm² kobberkabler og kraftige klemmer med kobberbro sikrer svært god kraftoverføring. Spenningsmåleren gjør det enkelt å kontrollere batteriets tilstand.
Den har beskyttelse mot polaritetsfeil, innebygd 500 A sikring og automatisk elektronisk lader. Kan også brukes som minnelagring sammen med BELMS12OBDL og har 12 V utgang for drift av mindre enheter.
Fordeler
  • Velg mellom 12 V og 24 V med spenningsvelger
  • Svært god kraftoverføring med 50 mm² kobberkabler
  • Kraftige klemmer med kobberbro for god kraftoverføring
  • Enkel kontroll av batteriets tilstand med spenningsmåler
  • Beskyttelse mot polaritetsfeil
  • Kan brukes som minnelagring sammen med BELMS12OBDL
  • 12 V utgang for drift av mindre enheter
Tekniske data
  • Spenning: 12/24 V
  • Startstrøm: 2400/1200 CA
  • Kabel: 50 mm²
  • Innebygd sikring: 500 A
  • Kabellengde: 1,7 m
  • 12 V uteffekt – innebygd sikring: 16 A