Hjem / Garasje & verksted / Batterier & ladere / Batteriladere / Bahco batterilader BBCE12-F100 12V, 100A
16a82fa446d3193f.png
16a82f9be935863f.png
16a82f906706413f.png
Bahco batterilader BBCE12-F100 12V, 100A
16a81a0e9367d83f.png
16a81a07d3f1243f.png
16a819190579d13f.png
16a82c3f15e7523f.png
16a82c4191c86b3f.png
16a82fa0d4b14c3f.png
16a81b9e7822c13f.png
16a82fa446d3193f.png
16a82f9be935863f.png
16a82f906706413f.png
16a81a0e9367d83f.png
16a81a07d3f1243f.png
Bahco
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 3-5 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Batterispenning
    12 V
  • Batteritype
    Blysyre
  • Driftsspenning
    230 V
  • Kapslingsklassifisering
    IP20
  • Ladestrøm
    100 A
  • Type batteri
    Blybatterier - 12 V, AGM, EFB, Gel, Blybatterier, PbCa
  • Vekt
    9.8 kg
Produktbeskrivelse
Helautomatisk 12 V-batterilader med vedlikeholdsfunksjon og mikroprosessorstyring. Leverer opptil 70 A, og kan nå 100 A i tre minutter.
Fungerer også som strømkilde med stabil, justerbar spenning mellom 13 og 14,8 V under varierende belastning, for eksempel ved omprogrammering av kjøretøy-ECU og diagnostikk.
Kan settes i automatisk eller manuell ladingsmodus med 4, 20 eller 70 A, og i manuell modus kan ønsket ladetid stilles inn. Har avsulfateringsmodus som når maks 15,8 V og egen modus for utstillingslokaler (mating).
Fordeler
  • Helautomatisk lading med vedlikeholdsfunksjon
  • Kan levere opptil 70 A og nå 100 A i tre minutter
  • Kan brukes som strømkilde med stabil, justerbar spenning (13–14,8 V)
  • Flertrinnslading for økt presisjon, sikkerhet og batterilevetid
  • Kompatibel med flere typer blysyrebatterier (AGM, Cal/Cal, Gel, VRLA, Start & Stop)
  • Automatisk eller manuell ladingsmodus, med valgbar ladestrøm (4/20/70 A)
  • Avsulfateringsmodus (maks 15,8 V)