Hjem / Garasje & verksted / Batterier & ladere / Batteriladere / Bahco batterilader BBCE12-15S 12V, 15A
16a8486a7a8b5d3f.png
16a8483384dba83f.png
1795ba35702ba93f.png
Bahco batterilader BBCE12-15S 12V, 15A
16a848346a62393f.png
16a847ed2d9afa3f.png
16a8486a7a8b5d3f.png
16a8483384dba83f.png
1795ba35702ba93f.png
16a848346a62393f.png
16a847ed2d9afa3f.png
Bahco
Dette produktet kan kun kjøpes i trinn på 1 enheter
På lager - Sendes innen 3-5 hverdager
Gratis frakt
  • 30 dager åpent kjøp
  • Rask levering fra Sverige
  • Ingen toll – alt inkludert
Produktspesifikasjon
  • Batterispenning
    12 V
  • Batteritype
    Blysyre
  • Driftsspenning
    230 V
  • Kapslingsklassifisering
    IP20
  • Ladestrøm
    15 A
  • Type batteri
    Blybatterier - 12 V, AGM, EFB, Gel, Blybatterier, PbCa
  • Vekt
    1.7 kg
Produktbeskrivelse
Helautomatisk 15 A batterilader med vedlikeholdsfunksjon for 12 V-batterier og Supply Mode. Float-mode-overvåkning bidrar til å opprettholde optimal lading automatisk.
Mikroprosessorstyrt «koble til og glem»-teknologi med flertrinnslading gir økt presisjon, sikkerhet og batterilevetid. Supply Mode leverer maks. 10 A tilpasset kjøretøyets behov og bidrar til stabil spenning på 13,6 V.
Fordeler
  • Helautomatisk batterilader med vedlikeholdsfunksjon og Supply Mode
  • Supply Mode leverer maks. 10 A tilpasset kjøretøyets behov
  • Stabil spenning på 13,6 V ved tilkobling over tid